info@tjkovo-hokejbal.cz +420 603 524 372 Hokejbalové centrum mládeže

TJ Kovo Praha - Na jaře s rozšířeným klubovým vedení

Táhnout klub o několika týmech sám, to byla pro Marka Skramužského v Kovu v posledních letech každodenní realita. Po odchodu zkušených funkcionářů se snažil udržet nad vodou drolící se nejstarší pražský hokejbalový klub. Podařilo se mu to a v polovině listopadu se konečně tým funkcionářů rozšířil.

 

“Pevně věřím v lepší zítřky. Za současného rozpoložení je to jediná cesta, jak se vydat cestou resuscitace klubu a pokusit se alespoň trochu oživit zašlou slávu,” prohlásil pro kovácký web Skramužský, který od poloviny listopadu vedl už 3 klubové schůzky. “Všichni si uvědomujeme, že je to běh na dlouhou trať, takže jen budoucnost ukáže, jak a jestli budeme úspěšní.”

 

Na pravidelných klubových radách se Marek potkává Lubošem Dubovským, který má na starosti finance. Tomáš Herstus dohlíží na všechno z pozice sportovního ředitele, Michal Krček obhospodařuje marketing a Vojta Kavalír s Janem Kovaříkem nemají určené pole působnosti. Pomáhají tam, kde je zrovna potřeba.

 

“Atmosféra ke zatím velmi pozitivní. Je velmi dobře, že se do činností v klubu zapojilo více lidí, kteří mají zájem pomáhat. Nejen, že si rozdělíme úkoly, ale vzájemně se tím také motivujeme,” pochvaluje si “Maroš”, ale uvědomuje si, že klub čeká exrémně náročné jaro. “Nyní máme před sebou několik nelehkých úkolů, tak věřím, že se semkneme. Jaro nám ukáže, jestli mezi námi funguje správná symbióza.”