info@tjkovo-hokejbal.cz +420 603 524 372 Hokejbalové centrum mládeže

TJ Kovo Praha - Kavalíra to u dorostu baví

Trenérskou zkušenost si přinesl z mužského týmu Ďáblů v oblastní lize, kde hlasitě péroval svoje svěřence i jako hrající trenér. “Jako trenér dorostu působím jen krátce. Těžko se mi hodnotí dosavadní počínání kluků. Myslím však, že máme co zlepšovat,” od léta loňského roku převzal kovácký dorostenecký tým.  

 

 

Pod jeho vedením teď rozkvétá tým kolem Pavla Kabáta, Ondřeje Fluxy a dalších.  “Líbí se mi přístup mladých kluků k tréninkům,” oceňuje Kavalír dorostenecký tým, který je spolu od mladších žáků. “Překvapilo mne, jak jsme si s klukama sedli. Myslím si, že jsou moc prima parta. Táhnou za jeden provaz, a tak to má být!”

 

 

Cílem týmu je se dostat do závěrečného turnaje extraligy, což bude těžký úkol vzhledem k průběžnému čtvrtému místu v tabulce východní skupiny. “Chceme překvapit jasné favority a postup se poprat.,” říkal trenér, který má bohužel úzký kádr. “Je nás sice jak do mariáše, ale tréninková docházka je vzorná. Když pominu v chlapském sportu pár klasických rýmiček a kašílků, je to zatím v pohodě. :-)”


Nový kouč se stal i členem kováckého vedení a je i pěkně kritický k určitým skutečnostem, které v klubu vidí. “Vadí mi špatná komunikace mezi vedením, trenéry, vedoucími mužstev, hráči, ale i rodiči. To se musí zlepšit,”

má Kavalír jasno o tom, co je třeba zlepšit.