info@tjkovo-hokejbal.cz +420 603 524 372 Hokejbalové centrum mládeže

TJ Kovo Praha - Drahota je s žáky spokojený

Stálicí mezi kováckými trenéry je Martin Drahota, který se už několik sezon stará o mladší a starší žáky. V této sezoně se sice pohybuje v dolní polovině tabulky, ale i tak ho dobrá nálada neopouští. “Vidím to optimisticky. Zlepšujeme se,” hlásí kouč žáků.

 

 

Před sezonou se Kovo spojilo v žákovských kategoriích s Ďábly. “Je nás víc a zároveň přinesli některé nové aspekty, které se snažíme zužitkovat,” prozradil kováckému webu s velkou s radostí Drahota.

 

 

Právě nově příchozí děti ho velice potěšily. “Líbilo se mi, jak se děti z Ďáblů zapojily. Podobně na tom byli i nováčci. Rychle zapadli do kolektivu a opravdu dobře se s nimi pracuje,” pravil trenér, kterého mrzí akorát jedna věc. “Některé děti nás v průběhu podzimu opustily, což mě mrzelo.”

 

 

 

 

 

V tréninku se snaží nejvíce snaží pracovat na veškerých činnostech, ale obzvláště jedna ho trápí. Na jaře má tak jasnou představu pro svoje týmy. “Naším cílem je určitě zlepšení především v obranné hře,” říká trenér, který se sem tam objevuje jako pomocník u ostatních kováckých týmů.

 

 

Od léta ho potěšila ještě jedna věc. V týmu trénuje i děvčata, která se pravidelně zúčastňují kempů reprezentačního týmu. Na kempy dívčí U16 jezdí dvojice Kateřin, Malá a Kotyrová. “Holky hokejbal moc baví a na jejich zlepšení je vidět i účast na kempech,” prohlásil jejich trenér.